Swingový galavečer ke 100. výročí založení ČSR

Tento rok je to již 100. let od vzniku Československa a jak jistě víte, jedná se o velkou událost, kterou si Česká republika připomíná a připomínat bude po celý rok 2018.

Letošní, 100. výročí jsme začali připravovat hned, když se vloni zavřela opona za druhou Československou oslavou v hotelu Galant. Věděli jsme, že letos budeme muset vše překonat. Zkrátka oslavy v mikulovském Galantu mají ambice stát se zlatým hřebem sezóny.

26. - 28. říjen 2018


Pobyt zahrnuje:

 

Cena pro 2 osoby za 2 noci: 5690,- Kč / pobyt


Extra lůžka:
Děti do 3 let - zdarma
Děti do 12 let - 500,- Kč / noc
Děti starší 12 let a dospělí - 1000,- Kč / noc

Vstupenka na Swingový galavečer není zahrnuta v ceně extra lůžek (+990,- Kč/osoba)Aktualizováno 11. června 2018

Swingový galavečer ke 100. výročí republiky

Tento rok je to již 100. let od vzniku Československa a jak jistě víte, jedná se o velkou událost, kterou si Česká republika připomíná a připomínat bude po celý rok 2018.

Letošní, 100. výročí jsme začali připravovat hned, když se vloni zavřela opona za druhou Československou oslavou v hotelu Galant. Věděli jsme, že letos budeme muset vše překonat. Zkrátka oslavy v mikulovském Galantu mají ambice stát se zlatým hřebem sezóny.

Proto, prosím, přijměte pozvání na tradiční Swingový galavečer. 100. výročí založení Republiky Československé oslavíme letos v předvečer slavného dne, tedy 27. října 2018 od 19:00 hod. v honosných prostorách reprezentativního sálu Aurelius. Těšte se na velkolepý, pompézní program, skvělou hudbu a dokonalého hvězdného moderátora. Těste se na událost roku 2018!

 


Petr Sovič & Golden Big Band Orchestra Prague a Zuzana Vlčeková

Když jsme vybírali orchestr pro tento večer, byli jsme přesvědčeni, že to musí být něco vyjímečného a jsme rádi, že se nám také podařilo jeden takový ulovit.

Golden Big Band Prague patří k nejlepším swingovým orchestrům v České republice a na domácí hudební scéně se pohybuje od roku 2011. Jedná se o vyhledávaný orchestr, který si zakládá na moderním aranžmá skladeb z oblasti swingové klasiky, soudobé populární hudby a stabilně také nabízí to nejlepší z československých hitparád jako jediný orchestr u nás. Samotný repertoár je určený k poslechu i k tanci, a proto je Golden Big Band Prague doma všude tam, kde se lidé chtějí bavit. 

Orchestr pracuje pod vedením historicky nejmladšího zpívajícího kapelníka v České republice Petra Soviče. Přesto, nebo právě proto patří k vyhledávaným orchestrům. Složení orchestru je klasické a obsahuje tedy 4 trubky, 4 pozouny, 5 saxofonů, kontrabas, kytaru, piano a bicí nástroje. Společně s orchestrem vystupují sólisté Petr Sovič a Zuzana Vlčeková. Hosty koncertů jsou také zpěváci a zpěvačky z řad VIP osobností československé i zahraniční populární scény. Celoročně se podílí kromě významných kulturních akcí, také na benefičních projektech a spolupracuje pravidelně s televizí či rozhlasem.

 

 


Aleš Háma

Moderování galavečera jsme nemohli přenechat jen tak někomu a je nám velkým potěšením, že Vám můžeme oznámit, že této role se pro tento důležitý rok ujme pan Aleš Háma, jednička ve svém oboru, charismatický moderátor, herec, ale také výborný hudebník, kterého jistě nemusíme dlouze představovat.
Jeho jméno je zárukou toho, že se večer ponese v příjemném, vtipném a šarmantním duchu.

 

 

Přehlídka prvorepublikové módy Marie Létalové

Jako každoročně se budete moci v rámci programu těšit na přehlídku prvorepublikové módy z let 1915 - 1945 pod vedením Marie Létalové, která v Lednici provozuje, mimo jiné, také muzeum Lednice dávná - Jak se žilo za tatíčka Masaryka. S Marií Létalovou spolupracujeme již třetím rokem a její soubor vždy připraví něco nového a originálního.

Komentovaná přehlídka krásně podtrhuje prvorepublikový nádech celého galavečera a je pestrým zpříjemněním pro všechny hosty.

 

 

Dobová večeře inspirovaná první republikou

dobová večeře

"Prvorepubliková kuchyně vynikala především poctivou domácí prací a kvalitními místními surovinami. Proslulá a ve špičkové kvalitě byla také celá řada domácích výrobků, například uzenin, byl dostatek čerstvých ryb, včetně mořských, zeleniny i ovoce. To vše se spojilo v kuchyni, která svou pověstí přesáhla hranice střední Evropy."

I letos pro Vás připravujeme speciální čtyřchodové menu, inspirované první republikou a hlavně českou kuchařkou Magdalenou Dobromilou Rettigovou, které se bude podávat během večera. Určitě se máte na co těšit!


Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Rezervace balíčků
Tento web využívá soubory cookies.