Dopravní omezení na cestě z brna do Mikulova

Vážení hosté, rádi bychom Vás informovali o dopravním omezení na cestě z Brna do Mikulova a poskytli Vám doporučení, které Vám mohou ušetřit čas na cestě do hotelu.

 


DOPRAVNÍ OMEZENÍ NA MOSTĚ PŘES NOVOMLÝNSKÉ NÁDRŽE

Silnice E52 vedoucí z Brna do Mikulova sebou nese dopravní omezení v podobě jednoho uzavřeného jízdního pruhu u Pasohlávek na mostě přes Novomlýnské nádrže. Dopravu zde řídí "chytrý semafor". Počítejte zde se zdržením 20-50 min (dle hustoty provozu).

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/2468743-pres-novomlynske-nadrze-se-bude-od-soboty-jezdit-kyvadlove-projedou-tudy-i-kamiony

 

nove mlyny omezeni

 

Doporučujeme již při cestě z Brna použít dálnici D2 vedoucí směrem na Břeclav, abyste se vyhnuli nepříjemným kolonám. Zde je několik variant pro příjemnější a plynulejší cestu do Mikulova.

 

Varianta I.: Brno – D2 – exit 25 – Hustopeče – Strachotín – Dolní a Horní Věstonice – Mikulov

Cesta je delší pouze o necelé 2km a cca 7 minut.

 

Varianta II.: Brno – D2 – exit 25 – Hustopeče – Zaječí – Milovice – Mikulov

Cesta je delší pouze o necelých 5km a cca 12 minut.

 

Varianta III.: Brno – D2 – exit 41 – Podivín – Lednice – Mikulov

Tohle je sice nejdelší objízdná trasa (o cca 13km, 16 min.), ale zároveň nejkrásnější a nejpříjemnější. Je zde možnost prohlédnout si krásy Lednicko-valtického areálu zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO, navštívit výstavu soch z písku, degustovat místní vína nebo si vychutnat výbornou a vysoce hodnocenou gastronomii v našem sesterském hotelu Galant Lednice (lednice.galant.cz).

 

 

 

DOPRAVNÍ OMEZENÍ V CENTRU MIKULOVA

UZAVÍRKA ULICE KONĚVOVA

Jedná se standardní příjezdovou cestu k hotelu Galant, která je momentálně kvůli opravám kanalizace uzavřena. Pro to, abychom Vám ušetřili čas a zbavili Vás zbytečných komplikací, pro Vás máme několik doporučení:

Hosté přijíždějící od Brna – ihned po příjezdu do Mikulova odbočte na první velké křižovatce doleva (za čerpací stanicí Benzina) na ulici Gagarinova a poté pokračujte ulicí Hliniště k další velké křižovatce. Na této křižovatce odbočte vpravo a pokračujte ulicí Pavlovská, na které již naleznete značení k hotelu (viz. mapka níže).

Trasa je také označena dopravními značkami (objízdná trasa):
CENTRUM a poté ulice ČESKÁ.

KONĚVOVA 1


Hosté přijíždějící směrem od Břeclavi – pro hosty přijíždějící od Břeclavi doporučujeme projet ulici Valtická, Vídeňská, Komenského a Brněnská stále rovně (bez odbočování) k velké křižovatce (před čerpací stanicí Benzina). Na této křižovatce odbočte doprava na ulici Gagarinova a poté pokračujte ulicí Hliniště k další velké křižovatce. Na této křižovatce odbočte vpravo a pokračujte ulicí Pavlovská, na které již naleznete značení k hotelu (viz. mapka níže).

Trasa je také označena dopravními značkami (objízdná trasa):
CENTRUM a poté ulice ČESKÁ.

KONĚVOVA 2

 

 

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Pro naše hosty jen to nejlepší
Pro naše hosty jen to nejlepší:
Tento web využívá soubory cookies.