Uzavírka ulice Česká - příjezd do hotelu Galant

Vážení hosté,

rádi bychom Vás informovali o uzavírce příjezdové ulice k našemu hotelu. Ulice Česká, kudy byste velmi pravděpodobně přijížděli k nám do hotelu, bude od 1.6 do 5.9.2019 opět uzavřena. 

Objížďka není nijak komplikovaná - z ulice Koněvova NEodbočíte doleva do České, ale pokračujete rovně do ulice 1. května (tmavě zelené šipky); následně u barevných popelnic ;-) odbočíte doleva z kopce dolů do ulice Wolkerova a pak znovu doleva do ulice Mlýnská.

Odjezd od hotelu probíhá opět ulicí Mlýnskou (světle zelené šipky), která je po dobu uzavírky České zobousměrněna. Na konci ulice Mlýnská doleva do Wolkerovy a pak doleva na Pavlovskou směrem do centra. Na Kostelním náměstí najedete na obvyklou odjezdovou trasu.

 Objížďka Česká 2019

Jménem místních vodovodů a kanalizací se omlouváme za komplikace. Věříme, že před Vinobraním 2019, které se bude v Mikulově konat o víkendu 6.-8.9., už začneme konečně (po dvou letech omezení, uzavírek, hluku, prachu a jiného bordelu) jezdit jako lidé. My se na to docela těšíme!

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Hotel GALANT Mikulov
Hotel GALANT Mikulov:

 ubytování přímo v srdci Mikulova, pár kroků od historického centra města
 prostorné pokoje s konceptem pro zdravý a pohodlný spánek
 vyhlášené snídaně, solidní gastronomie, pivo Galant z vlastního pivovaru a víno z místních vinařství
 vinný sklípek s kapacitou až 200 osob
 konferenční prostory s celkovou kapacitou až 900 osob
 relaxace v hotelovém wellness, střešní vířivka a bazén s kouzelným výhledem na dominanty Mikulova, široký výběr wellness procedur
 wi-fi připojení k internetu po celém hotelu zdarma
 možnost ubytování s domácím mazlíčkem (za poplatek 300,- Kč)
 dostatečná kapacita parkování
 přátelský a ochotný personál 

 

Tento web využívá soubory cookies.