Book your accommodation on our site and get the best price

Rezervace balíčků

Wellness

Zapomeňte na starosti všedních dnů a přijďte si odpočinout do našeho wellness se střešním bazénem, dvěma druhy saun a mnoha procedurami.

Přejete si zarezervovat masáž pro Vaše ztuhlé svaly? Zkrášlovací procedury jako kosmetiku nebo laserové ošetření? Potřebujete manikúru nebo pedikúru?

Klikněte na odkaz "REZERVOVAT ONLINE", naleznete zde jak naši aktuální nabídku, tak volné termíny vč. časů a rezervaci si uděláte z pohodlí domova. Po rezervaci Vám přijde automatické potvrzení. Všechny volné časy jsou tzv. real time, nemusíte si tedy již ověřovat dostupnost.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se nám ozvat na telefonu +420 723 685 137 nebo na e-mailu spa@galant.cz.

 

REZERVOVAT ONLINE

Vyberte si jeden z našich balíčků
Wellness hotel Galant **** on the area of 700 m2

Are you looking for a truly exceptional place for a weekend in two or a relaxing family holiday? Wellness Hotel Galant is an ideal place for romantic and family stays. Come to Hotel Galant and enjoy the perfect comfort amidst the magical atmosphere of the rare monuments of Moravian Mikulov. Relax overlooking the Holy Hill and a few steps from the historic heart of the city and enjoy the Galant Wellness Hotel on an area of 700 m 2.

This site use files cookies.