Special packages

Zimní wellness pobyt v Mikulově

Zimní wellness pobyt v Mikulově

Svatý Kopeček pokrytý sněhovou nadílkou, na nějž se budete dívat z hotelových vířivek, Vás očaruje. Zimní pobyt v Mikulově je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí zregenerovat svoje síly před nadcházejícím jarem, zrelaxovat a odpočinout si v srdci historického Mikulova. Nyní za neopakovatelnou cenu!


Prosinec 2018 - Březen 2019Více informací
Valentýnský víkend s reprezentačním plesem hotelu

Valentýnský víkend s reprezentačním plesem hotelu

Užijte si romantický víkend se svoji polovičkou! Na sobotu 16. února 2019 chystáme druhý ročník reprezentačního plesu a připravili jsme pro Vás velmi výhodný balíček se vstupenkami, které jsou již v ceně. Těšit se můžete na chutnou večeři, tombolu a výtečný moderní orchestr The People, který Vás bude provázet večerem! Navíc Vás v neděli necháme vyspávat až do oběda!


15. února - 17. února 2019

Více informací
Masopustní víkend s bohatým programem

Masopustní víkend s bohatým programem

Přijďte s námi oslavit masopust! Zabijačkové speciality, degustace vína a slivovic, krojovaná cimbálka, masopustní průvod a k tomu 2 hodinky ve wellness denně již v ceně! Přijeďte si užít pravou Moravu!


8. březen - 10. březen 2019

Více informací
Velikonoční pobyty

Velikonoční pobyty

Prožijte letošní velikonoce v historickém Mikulově s bohatým programem!


18. duben - 22. duben 2019

Více informací
Letní dovolená v Mikulově

Letní dovolená v Mikulově

Hledáte místo pro ideální dovolenou? V Mikulově se rozhodně nudit nebudete! Ke skvělé ceně Vám navíc přidáme neomezený vstup na střešní terasu s bazénem a vířivkami a vstupenky na mikulovský zámek. Kultura, historie, spousta cyklostezek a hlavně víno - to vše na Vás čeká v tomto blahodárném kraji, který v létě žije svým vlastním životem.


Červen - Srpen 2019


 

Více informací
Svatomartinské víkendy 2019

Svatomartinské víkendy 2019

Svatomartinský Mikulov - tradiční akce, která v sobě spojuje folklor, gastronomii a víno. Návštěvníky čeká jarmark, hudební vystoupení a příjezd svatého Martina na bílém koni v doprovodu krojované chasy. Na zámku se bude konat Svatomartinský košt mladých vín mikulovské vinařské podoblasti a restaurace nabídnou husí menu.  Připravili jsme pro Vás speciální balíček, který lze rezervovat oba víkendy. Wellness a posezení ve sklípku nebo vinárně u cimbálu se svatomartinskou večeří již máte samozřejmě v ceně!


8. - 10. listopad / 15. - 17. listopad 2019


 

Více informací
Rezervujte si ubytování
na našem webu a získejte
tu nejlepší cenu
This site use files cookies.