Kosmetika a péče o plěť

Pleť je největším a nejkrásnějším orgánem lidského těla. Díky němu vnímáme svět a svět nás. Vyberte si z naší nabídky kosmetických služeb a přípravků a nechte se hýčkat.

 

 

Ošetření obličeje - Dermo lift & peel

60 min. = 990,-

Kavitační peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky a akné, stahuje rozšířené póry, čistí pokožku a snižuje tvorbu kožního mazu. Sonoforéza provádí lifting pokožky, odstraňuje drobné vrásky a zpevňuje linie obličeje.

REZERVOVAT ONLINE


Galvanické ošetření obličeje

60 min. = 990,-
90 min. = 1290,-
(90 min. variantu vhodně doplňuje příjemná masáž obličeje a dekoltu)


Age Loc Lumi Spa - je systém péče o pleť s dvojím účinkem, který současně poskytuje pleti přínosy pro její vyhlazení a také hloubkové čištění. Přístroj, pomocí jemné silikonové hlavice spolu s přípravky activating cleansers, důkladně odstraní nečistoty, make-up a zjemní póry. Zanechává pleť hladší a jemnější již po prvním ošetření.

Age Loc Edition NuSkin Galvanic Spa - Je malý chytrý pomocník. Společně se speciálně navrženými produkty péče o pleť, Vám tento systém odhalí svěží, jemnou a zářivou pokožku. Již při první návštěvě během ošetření jsou viditelné známky omlazení pleti, zmírnění drobných vrásek a zpevnění kontury obličeje.

REZERVOVAT ONLINE


 

Kosmetické ošetření

90 min. = 1290,-

Pleť je největším a nejkrásnějším orgánem lidského těla. Díky němu vnímáme svět a svět nás. Vyberte si z naší nabídky kosmetických služeb a přípravků a nechte se hýčkat. Základní kosmetické ošetření nabízí odlíčení a očištění pleti, úpravu obočí, barvení, masáž pleti a dekoltu, peeling, hloubkové ruční dočištění, pleťovou masku, laserové ošetření popř. kolagenovou lampu. Přípravky jsou zvolené podle typu pleti.

REZERVOVAT ONLINE


 

Speciální pleťové masky

30 min. = 490,-
+ laser = 990,-

Chlorofylová maska Asklepion - představuje revoluční novinku v oblasti péče o pleť. Jedná se opět o vysoce hydratační masku, která je navíc obohacena o aktivní látky, které revitalizují a regenerují unavenou nebo stárnoucí pleť a posilují její obranyschopnost. Laserová gelová maska s chlorofylem účinně chrání pokožku před škodlivými vlivy způsobujícími její stárnutí a podporuje její regeneraci, elastičnost, vitalitu a zdraví.

Biostimulační gelová maska - hydrogenuhličitanové anionty se v masce působením laseru mění na oxid uhličitý. Jeho mikročásti stoupají z póru do mezní vrstvy pleti, což výrazně podporuje intenzitu jejího hloubkového pročištění. Díky oxidu uhličitému vzniká v kůži skleníkový efekt, povrch tkáně je prohříván.

REZERVOVAT ONLINEKolagenová lampa na ošetření obličeje

30 min. = 450,-

Vysílá červené světlo s optimální vlnovou délkou foto bio stimulace, urychluje metabolismus pleti, vede k reaktivaci kolagenové syntézy. Ošetření obličeje zahrnuje peeling, kolagenovou lampu a kolagenový krém.

REZERVOVAT ONLINE

 

 

Výživná maska na obličej + peeling + krém

30 min. = 490,-

Suchá a unavená pleť - hydratační maska, dodá pleti osvěžení a intenzivní hydrataci.
Aknózní pleť - čistící jílová maska z mořských botanik, vytahuje z pleti nečistoty, obsahuje jemné částečky z bahna, dodává pocit svěžesti, je vhodná i pro pórovitou pokožku.
Radiace Mask - plátýnková maska z Japonska. Je plná zjemňujících a hydratačních složek. Pleť je jemná, hebká a rozzářená.
Maska antistress - je v hodná pro kuperózní pleťa unavenou pleť. Pomáhá proti stresu.
Vinná maska - poskytuje pleti živiny, vitamíny a hydrataci. Podporuje regeneraci pleti.

REZERVOVAT ONLINE

 

 

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Pro naše hosty jen to nejlepší
Pro naše hosty jen to nejlepší:

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Tento web využívá soubory cookies.