Kosmetika a péče o plěť

Pleť je největším a nejkrásnějším orgánem lidského těla. Díky němu vnímáme svět a svět nás. Vyberte si z naší nabídky kosmetických služeb a přípravků a nechte se hýčkat.

 

 

Kosmetické ošetření

90 min. = 1390,-

Pleť je největším a nejkrásnějším orgánem lidského těla. Díky němu vnímáme svět a svět nás. Vyberte si z naší nabídky kosmetických služeb a přípravků a nechte se hýčkat. Základní kosmetické ošetření nabízí odlíčení a očištění pleti, úpravu obočí, barvení, masáž pleti a dekoltu, peeling, hloubkové ruční dočištění, pleťovou masku, laserové ošetření popř. kolagenovou lampu. Přípravky jsou zvolené podle typu pleti.

REZERVOVAT ONLINE


Ošetření obličeje - Dermo lift & peel

60 min. = 990,-

Kavitační peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky a akné, stahuje rozšířené póry, čistí pokožku a snižuje tvorbu kožního mazu. Sonoforéza provádí lifting pokožky, odstraňuje drobné vrásky a zpevňuje linie obličeje.

REZERVOVAT ONLINE


Galvanické ošetření obličeje

60 min. = 990,- 

Age Loc Lumi Spa - je systém péče o pleť s dvojím účinkem, který současně poskytuje pleti přínosy pro její vyhlazení a také hloubkové čištění. Přístroj, pomocí jemné silikonové hlavice spolu s přípravky activating cleansers, důkladně odstraní nečistoty, make-up a zjemní póry. Zanechává pleť hladší a jemnější již po prvním ošetření.

Age Loc Edition NuSkin Galvanic Spa - Je malý chytrý pomocník. Společně se speciálně navrženými produkty péče o pleť, Vám tento systém odhalí svěží, jemnou a zářivou pokožku. Již při první návštěvě během ošetření jsou viditelné známky omlazení pleti, zmírnění drobných vrásek a zpevnění kontury obličeje.

REZERVOVAT ONLINE

 


Speciální pleťové masky

30 min. = 490,-
+ laser = 990,-

Chlorofylová maska Asklepion - představuje revoluční novinku v oblasti péče o pleť. Jedná se opět o vysoce hydratační masku, která je navíc obohacena o aktivní látky, které revitalizují a regenerují unavenou nebo stárnoucí pleť a posilují její obranyschopnost. Laserová gelová maska s chlorofylem účinně chrání pokožku před škodlivými vlivy způsobujícími její stárnutí a podporuje její regeneraci, elastičnost, vitalitu a zdraví.

Biostimulační gelová maska - hydrogenuhličitanové anionty se v masce působením laseru mění na oxid uhličitý. Jeho mikročásti stoupají z póru do mezní vrstvy pleti, což výrazně podporuje intenzitu jejího hloubkového pročištění. Díky oxidu uhličitému vzniká v kůži skleníkový efekt, povrch tkáně je prohříván.

REZERVOVAT ONLINEKolagenová lampa na ošetření obličeje

30 min. = 450,-

Vysílá červené světlo s optimální vlnovou délkou foto bio stimulace, urychluje metabolismus pleti, vede k reaktivaci kolagenové syntézy. Ošetření obličeje zahrnuje peeling, kolagenovou lampu a kolagenový krém.

REZERVOVAT ONLINE

 

 

Ošetření pleti obličeje a dekoltu

45 min. = 750,-

Odlíčení, výživná maska na obličej, peeling, jemná masáž krémem

REZERVOVAT ONLINE

 

 

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Hotel GALANT Mikulov
Hotel GALANT Mikulov:

 ubytování přímo v srdci Mikulova, pár kroků od historického centra města
 prostorné pokoje s konceptem pro zdravý a pohodlný spánek
 vyhlášené snídaně, solidní gastronomie, pivo Galant z vlastního pivovaru a víno z místních vinařství
 vinný sklípek s kapacitou až 200 osob
 konferenční prostory s celkovou kapacitou až 900 osob
 relaxace v hotelovém wellness, střešní vířivka a bazén s kouzelným výhledem na dominanty Mikulova, široký výběr wellness procedur
 wi-fi připojení k internetu po celém hotelu zdarma
 možnost ubytování s domácím mazlíčkem (za poplatek 300 Kč)
 dostatečná kapacita parkování
 přátelský a ochotný personál 

 

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Rezervace balíčků
Tento web využívá soubory cookies.