**1

Koupele a zábaly

Blahodární koupele jsou luxusní úlevou pro tělo i duši. Příjemná a osvěžující  kúra tělu po všech stránkách prospěje. Tělové zábaly jsou skutečným přínosem, protože zlepšují zdraví a duševní rovnováhu.

 

 

Perličková vana AQUANEA

30 min. = 490,- Kč

Anatomicky tvarovaná vana slouží pro kompletní hydroterapii jako vířivá masáž, perličková masáž, chromoterapie, ozonoterapie. Vana využívá 188 vodních trysek pro nadstandardní vířivou masáž, 62 vzduchových trysek pro perličkovou masáž, středový masážní panel pro masáž vnitřních stran lýtek a stehen. Podporuje srdeční činnosti a krevní oběh, zlepšuje dýchání, pomáhá předcházet bolestem páteře a kloubů. Příznivě působí při nervovém vyčerpání, stresu a depresích. Celkově uvolňuje, zpevňuje pokožku a vazivo, odbourává přebytečné tuky a přináší celkové osvěžení a uklidnění.

REZERVOVAT ONLINE

 

Multifunkční vana NeoQi

30 min. = 490,- Kč

NeoQi je způsob jak podpořit omlazení, dlouhověkost a především dobré zdraví. NeoQi v sobě zahrnuje kombinaci několika funkcí (vodní masáž, vibrační masážní stůl, parní saunu, infra saunu – suché teplo, jemné sprchové masáže), které pomáhají při kardiovaskulárních onemocněních, vysokém krevním tlaku, při metabolických poruchách i špatném prokrvení periferních částí těla. Odbourává symptomy chronické únavy, nervového napětí a poruchy spánku. Dále eliminuje svalové a cévní napětí, zmírňuje revmatické bolesti, bolesti zad, ztuhlost svalů a chronické bolesti kloubů.

REZERVOVAT ONLINE

 

Parafínový zábal

ruce 30 min. = 200,- Kč
chodidla 30 min. = 350,- Kč

Parafínový zábal je velmi příjemná, účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na obličej, dekolt, ruce, nohy. Docházík lokálnímu prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky, zvyšuje pevnost a pružnost kůže.

REZERVOVAT ONLINE

 

Jílový zábal

celé tělo a obličej (60 min.) = 990,- Kč 

Žlutý jíl stimuluje tvorbu kolagenu, proto je využíván v pleťových maskách jako přirozený elixír proti vráskám.  Pleť dokonalé vyčistí a stáhne póry. Je velmi účinný při léčbě celulitidy.

Růžový jíl se používá k léčbě akné a jiných kožních onemocnění. Je vhodný i pro velmi citlivou pleť. Do hloubky pleť vyčistí a detoxikuje, odstraní odumřelé buňky a vytvoří svěží vzhled pokožky.

Zelený jíl má desinfekční vlastnosti, pokožku omlazuje a revitalizuje.  Je často využíván v oblasti medicíny pro urychlení hojení ran, odstraňuje otoky, zabraňuje infekci a léčí.  Při bolesti kloubů a svalů je považován za zázrak.

REZERVOVAT ONLINE

 

 

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Pro naše hosty jen to nejlepší
Pro naše hosty jen to nejlepší:

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Tento web využívá soubory cookies.