Koupele a zábaly

Blahodární koupele jsou luxusní úlevou pro tělo i duši. Příjemná a osvěžující  kúra tělu po všech stránkách prospěje. Tělové zábaly jsou skutečným přínosem, protože zlepšují zdraví a duševní rovnováhu.

 

REZERVOVAT ONLINE

 

Perličková vana  AQUANEA, (20 min. / 390,- Kč)

Anatomicky tvarovaná vana slouží pro kompletní hydroterapii jako vířivá masáž, perličková masáž, chromoterapie, ozonoterapie. Vana využívá 188 vodních trysek pro nadstandardní vířivou masáž, 62 vzduchových trysek pro perličkovou masáž, středový masážní panel pro masáž vnitřních stran lýtek a stehen. Podporuje srdeční činnosti a krevní oběh, zlepšuje dýchání, pomáhá předcházet bolestem páteře a kloubů. Příznivě působí při nervovém vyčerpání, stresu a depresích. Celkově uvolňuje, zpevňuje pokožku a vazivo, odbourává přebytečné tuky a přináší celkové osvěžení a uklidnění.

Multifunkční vana NeoQi, (20 min. / 490,- Kč)

NeoQi je způsob jak podpořit omlazení, dlouhověkost a především dobré zdraví. NeoQi v sobě zahrnuje kombinaci několika funkcí (vodní masáž, vibrační masážní stůl, parní saunu, infra saunu – suché teplo, jemné sprchové masáže), které pomáhají při kardiovaskulárních onemocněních, vysokém krevním tlaku, při metabolických poruchách i špatném prokrvení periferních částí těla. Odbourává symptomy chronické únavy, nervového napětí a poruchy spánku. Dále eliminuje svalové a cévní napětí, zmírňuje revmatické bolesti, bolesti zad, ztuhlost svalů a chronické bolesti kloubů.

Parafínový zábal (ceny dle rozsahu, 180,- Kč - 350,- Kč)

Parafínový zábal je velmi příjemná, účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na obličej, dekolt, ruce, nohy a s přídavkem bahna i na záda, velké klouby, stehna a hýždě. Dochází k lokálnímu prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky a také předání tepla s účinnými minerály bahna což vede k uvolnění svalových křečí a zvyšuje pevnost a pružnost kůže. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou, kde pravidelnými aplikacemi docílíme zpevnění nehtů, hedvábné jemné  pokožky, okamžité viditelné omlazení kůže, uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které je následkem jednostranné námahy např. práce s počítačem.      

Jílový zábal (450,- Kč)

Žlutý jíl stimuluje tvorbu kolagenu, proto je využíván v pleťových maskách jako přirozený elixír proti vráskám.  Pleť dokonalé vyčistí a stáhne póry. Je velmi účinný při léčbě celulitidy.

Růžový jíl se používá k léčbě akné a jiných kožních onemocnění. Je vhodný i pro velmi citlivou pleť. Do hloubky pleť vyčistí a detoxikuje, odstraní odumřelé buňky a vytvoří svěží vzhled pokožky.

Zelený jíl má desinfekční vlastnosti, pokožku omlazuje a revitalizuje.  Je často využíván v oblasti medicíny pro urychlení hojení ran, odstraňuje otoky, zabraňuje infekci a léči.  Při bolesti kloubů a svalů je považován za zázrak.

Jíl GHASSOUL se v současné době stává součástí nejluxusnějších přírodních kosmetických přípravků a to díky jeho jedinečnému účinku v odstraňování pigmentových skvrn. Dermatologové ho také doporučují jako doplněk při atopickou dermatitidu.

Mořský jíl je bohatý na kalcium a hořčík, pokožce dodává minerály. Očišťuje a vypíná obličej. Maska je bohatá na mořské minerály díky čemuž pohlcuje přebytek kožního tuku, a takto napomáhá čištění a normalizaci mastné pokožky. Pleť zmatňuje a přidává ji zdravý zářivý vzhled.

 

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Pro naše hosty jen to nejlepší
Pro naše hosty jen to nejlepší:

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Tento web využívá soubory cookies.