Masáže

Zažijte maximální relax díky umu profesionálních masérů. Vybírejte z široké nabídky masáží od klasických, relaxačních přes aroma masáže ž po masáže lávovými kameny…

 

REZERVOVAT ONLINE

 

Klasická masáž + BONUS (od 390,- Kč)

Účinky masáže jsou především uklidňující a uvolňující, a proto je doporučeno je několikrát opakovat. Masáže patří ke starším léčebným metodám a jsou vhodné při léčení a doléčení, ale také při prevenci některých chorob. Masáže působí proti únavě, posilují zdraví a napomáhají regeneraci organismu. Masáž má účinek na většinu částí lidského těla. Především je to kůže, podkožní vazivo, lymfa, svalstvo, nervy, srdce, cévy, dýchací aparát, klouby, šlachy, vnitřní orgány a některé žlázy. Při 60 a 90 minutové masáži BONUS 15 min. relaxu na hydromasážním lůžku zdarma.

Reflexní masáž (490,- Kč)

Reflexní terapie je jedna z nejstarších přírodních léčebných metod vůbec. Její stáří se stejně jako u akupunktury uvažuje kolem 5 tisíc let. Tato metoda vychází ze známé skutečnosti, že na všech zakončeních těla jsou zároveň nervová zakončení. Znamená to tedy, že na chodidlech jsou reflexní plosky všech orgánů lidského těla. Reflexní masáž podporuje odstranění škodlivých látek, zmenšuje bolesti a harmonizuje činnost orgánů. Odstraňováním bloků reflexních drah ovlivňuje chod celého organismu. Reflexní masáž (ruce/ plosky) zahrnuje zábal parafinem a následné ošetření mlékem.

Thajská olejová masáž (od 890,- Kč)

Tato masáž je zaměřena na uklidnění a dosažení stavu harmonie ducha i těla. Obsahuje prvky indické ajurvédy, jedné z nejstarších léčebných metod na světě. Na rozdíl od klasické thajské masáže se vyvíjí menší tlak na jednotlivé body a používají se speciální masážní oleje. Relaxační olejová masáž působí příznivě nejen na mysl, ale i unavené svaly

Částečná lymfatická masáž ruční (od 890,- Kč)

Manuální lymfodrenáž je terapeutická technika, kdy jemným tlaem ruky terapeut provádí konkrétní hmaty, jimiž dochází k uvolnění lymfy a jejímu dalšímu posunu z mezibuněčného prostoru přes kapiláry, mízní cévy, uzliny a následné nasátí lymfy do krevního řečiště, kdy hlavní mizovod ústí do horní duté žíly v blízkosti srdce.

Indická masáž hlavy (490,- Kč)

Indická masáž hlavy (antistresová) je léčivé očetření hlavy, krku, ramen a horních částí paží. Ulevuje od napětí a každodenního stresu. Napjaté krční svaly jsou častou příčinou bolestí hlavy. Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako báječný a slastný zážitek, lék na bolesti hlavy, očí a napětí ve svalech krku a ramen Zlepšuje též kvalitu vlasů. Navodí maximální relaxaci a uvolnění.

Masáž lávovými kameny (od 790,- Kč)

Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu. Mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Výborně akumulují teplo. Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organizmu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a teplého oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji právem řadí mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapnutelným zážitkem.

Medová masáž vč. jogurtového zábalu (990,- Kč)

Medová masáž je nejen příjemným prostředkem a relaxací po náročném a stresujícím dni, ale také prostředkem, který dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů. Med příznivě působí na pokožku lidského těla. Nejenže dokáže pokožku hydratovat a regenerovat, ale také ji dokáže zjemnit, omladit a dokonce očistit od léty nashromážděných podkožních škodlivin. Medová masáž přináší nejen pokožce, ale i celému tělu vysoké léčivé účinky, které velmi dobře působí v boji proti většině civilizačních onemocnění. Medovou masáží se uvolňují a zároveň odstraňují nežádoucí toxiny z těla, které se jinak usazují v tělesných tkáních v těsné blízkosti páteře. Usazování toxinů v lidském těle způsobuje vznik různých nemocí, mezi které patří jaterní a ledvinové nemoci, žaludeční a střevní poruchy, různé druhy alergií, plísňové onemocnění pokožky, chronická rýma či nervové deprese a stresy. Díky vysokému podílu příznivých složek, které med obsahuje, se pravidelnou medovou masáží také regenerují vnitřní orgány lidského těla.

Čokoládová masáž (590,- Kč)

Čokoláda má blahodárné účinky na lidský organismus je plná vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů. Působí antidepresivně, má prokazatelné omlazovací a afrodiziakální účinky. Kakao obsažené v čokoládě zabraňuje vstupu volných radikálů do organismu. Výrazně působí proti stárnutí kůže, zvláčňuje a omlazuje pokožku zbavuje jí suché kůže a v neposlední řadě působí proti celulitidě a vráskám. Při čokoládové masáži dochází k aktivaci látkové výměny, probíhá detoxikace organismu a je odváděna zadržovaná voda, která způsobuje otoky.

Vinná masáž (od 590,- Kč)

Vinná masáž Vám kromě relaxu pokožku zvláční, hydratuje a regeneruje. Má antioxidační účinky, které zpomalují stárnutí. Pokožku prokrví, vyživí vitamíny a minerály, aktivuje lymfatický systém a vyloučí toxické látky z podkoží. Hroznový olej je významný svými zklidňujícími účinky na citlivou a unavenou kůži. Vytváří na pokožce ochrannou vrstvu a díky obsahu přírodních antioxidantů zpomaluje stárnutí pokožky.

Aroma relaxační masáž (od 590,- Kč)

Jedná se o relaxační masáž s použitím éterických olejů dle výběru. Rostlinné silice patří mezi látky aromatické, které působí na organismus vjemem vůně a také biologickou aktivitou na různé orgány v těle. Tato masáž příznivě ovlivňuje krevní oběh nervový a trávicí systém.

Hydromasážní lůžko AQUAI (190,- Kč)

Hydromasážní lůžko Aquai je ideální pro uvolnění napětí, zmírnění celulitidy, zmírnění revma a artritidy, zlepšení prokrvení, podporu látkové výměny, vypnutí tkáně, stimulaci lymfatických drah, odbourání stresu. Zlepšuje krevní oběh, zvyšuje přenos kyslíku do svalů, což vede ke snížení krevního tlaku. Zároveň zvyšuje produkci endorfinů.

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Pro naše hosty jen to nejlepší
Pro naše hosty jen to nejlepší:

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Tento web využívá soubory cookies.