Masáže

Zažijte maximální relax díky umu profesionálních masérů. Vybírejte z široké nabídky masáží od klasických, relaxačních přes aroma masáže až po masáže lávovými kameny…

 

 

Klasická masáž

25 min. = 550,-
55 min. = 950,-
85 min. = 1250,-

Účinky masáže jsou především uklidňující a uvolňující, a proto je doporučeno je několikrát opakovat. Masáže patří ke starším léčebným metodám a jsou vhodné při léčení a doléčení, ale také při prevenci některých chorob. Masáže působí proti únavě, posilují zdraví a napomáhají regeneraci organismu. Masáž má účinek na většinu částí lidského těla. Především je to kůže, podkožní vazivo, lymfa, svalstvo, nervy, srdce, cévy, dýchací aparát, klouby, šlachy, vnitřní orgány a některé žlázy.

REZERVOVAT ONLINE

 

Reflexní masáž chodidel

25 min. = 600,-

Reflexní terapie je jedna z nejstarších přírodních léčebných metod vůbec. Její stáří se stejně jako u akupunktury odhaduje kolem 5 tisíc let.  Tato metoda vychází ze známé skutečnosti, že na všech zakončeních těla jsou zároveň nervová zakončení. Znamená to tedy, že na chodidlech jsou reflexní plosky všech orgánů lidského těla. Reflexní masáž podporuje odstranění škodlivých látek, zmenšuje bolesti a harmonizuje činnost orgánů. Odstraňováním bloků reflexních drah ovlivňuje chod celého organismu.

REZERVOVAT ONLINE

 

Hýčkání chodidel

55 min. = 1000,-

Rozmazlujte své nohy koupelí, peelingem, reflexní masáží a zábalem.

REZERVOVAT ONLINE

 

Částečná lymfatická masáž ruční

55 min. = 1000,-

Manuální lymfodrenáž je terapeutická technika, kdy jemným tlakem ruky terapeut provádí konkrétní hmaty, jimiž dochází k uvolnění lymfy a jejímu dalšímu posunu z mezibuněčného prostoru přes kapiláry, mízní cévy a uzliny a následnému nasátí lymfy do krevního řečiště, kdy hlavní mízovod ústí do horní duté žíly v blízkosti srdce.

REZERVOVAT ONLINE

 

Thajská olejová masáž

85 min. = 1.390,-

Tato masáž je zaměřena na uklidnění a dosažení stavu harmonie ducha a těla. Obsahuje prvky indické ajurvédy, jedné z nejstarších léčeb na světě. Na rozdíl od klasické thajské masáže se vyvíjí menší tlak na jednotlivé body a používají se speciální masážní oleje. Relaxační olejová masáž působí příznivě nejen na mysl, ale i na unavené svaly.

REZERVOVAT ONLINE


Indická masáž hlavy

25 min. = 550,-

Indická antistresová masáž hlavy je léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horních částí paží. Ulevuje od napětí a každodenního stresu. Napjaté krční svaly jsou častou příčinou bolestí hlavy. Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako báječný a slastný zážitek, lék na bolesti hlavy, očí a napětí ve svalech krku a ramen. Zlepšuje též kvalitu vlasů. Navodí maximální relaxaci a uvolnění.

REZERVOVAT ONLINE


Masáž lávovými kameny

55 min. = 990,-

Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu. Mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Výborně akumulují teplo. Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií poskytující relaxaci a regeneraci organizmu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a teplého oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji právem řadí mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.

Tato masáž se během letních měsíců neprovozuje, do nabídky bude opět zařazena na podzim.

REZERVOVAT ONLINE

 

Aroma nebo bio masáž

25 min. = 600,-
55 min. = 1000,-
85 min. = 1300,-

Jedná se o relaxační masáž s použitím éterických olejů dle výběru. Rostlinné silice patří mezi aromatické látky, které působí na organismus vjemem vůně a také biologickou aktivitou na různé orgány v těle. Tato masáž příznivě ovlivňuje krevní oběh, nervový a trávicí systém.

REZERVOVAT ONLINE

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Hotel GALANT Mikulov
Hotel GALANT Mikulov:

 ubytování přímo v srdci Mikulova, pár kroků od historického centra města
 prostorné pokoje s konceptem pro zdravý a pohodlný spánek
 vyhlášené snídaně, solidní gastronomie, pivo Galant z vlastního pivovaru a víno z místních vinařství
 vinný sklípek s kapacitou až 200 osob
 konferenční prostory s celkovou kapacitou až 900 osob
 relaxace v hotelovém wellness, střešní vířivka a bazén s kouzelným výhledem na dominanty Mikulova, široký výběr wellness procedur
 wi-fi připojení k internetu po celém hotelu zdarma
 možnost ubytování s domácím mazlíčkem (za poplatek 300 Kč)
 dostatečná kapacita parkování
 přátelský a ochotný personál 

 

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Rezervace balíčků
Tento web využívá soubory cookies.