Perličkové vany

Blahodární koupele jsou luxusní úlevou pro tělo i duši. Příjemná a osvěžující  kúra tělu po všech stránkách prospěje.

 

 

Perličková vana AQUANEA

30 min. = 350,-

Anatomicky tvarovaná vana slouží pro kompletní hydroterapii jako vířivá masáž, perličková masáž, chromoterapie, ozonoterapie. Vana využívá 188 vodních trysek pro nadstandardní vířivou masáž, 62 vzduchových trysek pro perličkovou masáž, středový masážní panel pro masáž vnitřních stran lýtek a stehen. Podporuje srdeční činnosti a krevní oběh, zlepšuje dýchání, pomáhá předcházet bolestem páteře a kloubů. Příznivě působí při nervovém vyčerpání, stresu a depresích. Celkově uvolňuje, zpevňuje pokožku a vazivo, odbourává přebytečné tuky a přináší celkové osvěžení a uklidnění.

REZERVOVAT ONLINE

 

Multifunkční vana NeoQi

30 min. = 350,-

NeoQi je způsob jak podpořit omlazení, dlouhověkost a především dobré zdraví. NeoQi v sobě zahrnuje kombinaci několika funkcí (vodní masáž, vibrační masážní stůl, parní saunu, infra saunu – suché teplo, jemné sprchové masáže), které pomáhají při kardiovaskulárních onemocněních, vysokém krevním tlaku, při metabolických poruchách i špatném prokrvení periferních částí těla. Odbourává symptomy chronické únavy, nervového napětí a poruchy spánku. Dále eliminuje svalové a cévní napětí, zmírňuje revmatické bolesti, bolesti zad, ztuhlost svalů a chronické bolesti kloubů.

REZERVOVAT ONLINE

 

Suchá uhličitá koupel

30 min. = 390,-

Suchá uhličitá koupel je osvědčená lázeňská metoda s prokazatelným léčebným efektem, dostatečně ověřená lékařským výzkumem i praxí. Aplikace na lehátku spočívá v uzavření těla (mimo hlavy) do speciálního plastového vaku – odpadá hydrostatické tlakové zatížení organismu. Uzavřený vak s pacientem mimo hlavy je napuštěn zřídelním plynem s CO2 a stopami vzácných plynů nebo medicinálním CO2 plynem. Suchu uhličitou koupel lze využít jako samostatnou regenerační a čistě přírodní proceduru, lze ji účelně spojit s masáží, a to nejen masáží lymfatickou. 

Základní reakcí organismu je rozšíření cév až po vlásečnice => prokrvení pokožky, svalstva a všech orgánů, včetně žláz a mozku – dlouhodobé zlepšení prokrvení organismu, protizánětlivé a antiedematozní účinky. Suchá uhličitá koupel zvyšuje a probouzí životní elán a vitalitu, navozuje tělesnou a duševní pohodu. Její účinky jsou na cévní, hormonální, nervový, pohybový i kožní systém

REZERVOVAT ONLINE

 

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Hotel GALANT Mikulov
Hotel GALANT Mikulov:

 ubytování přímo v srdci Mikulova, pár kroků od historického centra města
 prostorné pokoje s konceptem pro zdravý a pohodlný spánek
 vyhlášené snídaně, solidní gastronomie, pivo Galant z vlastního pivovaru a víno z místních vinařství
 vinný sklípek s kapacitou až 200 osob
 konferenční prostory s celkovou kapacitou až 900 osob
 relaxace v hotelovém wellness, střešní vířivka a bazén s kouzelným výhledem na dominanty Mikulova, široký výběr wellness procedur
 wi-fi připojení k internetu po celém hotelu zdarma
 možnost ubytování s domácím mazlíčkem (za poplatek 300 Kč)
 dostatečná kapacita parkování
 přátelský a ochotný personál 

 

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Rezervace balíčků
Tento web využívá soubory cookies.