Pivovarská restaurace

Máte rádi poctivé jídlo, moravské víno a jste zvědaví na naše "domácí" pivo?

Ať už budete obědvat nebo večeřet, ať už budete sedět v Pivovarské restauraci či na terase s romantickým výhledem na Svatý kopeček nebo ve sklípku s kolegy nebo partou kamarádů, věříme, že si tradiční české nebo moravské speciality spolu s chutí vybraných lokálních vín či našeho domácího piva v dobrém užijete. 

Nehrajeme si na kostku ve skluzu, nevymýšlíme vymyšlené a ani neohříváme polotovary, vaříme poctivě tak, abyste se najedli z kvalitních a pokud možno regionálních surovin. Mořské plody u nás nehledejte, chobotnicí ani bůh ví jakým bio-zrním Vás také šokovat nebudeme. Přejeme si, aby Vám chutnala naše normální česká/moravská kuchyně za normální ceny.

 

Stálý jídelní lístek

 

Jarní otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek  |  11:00 - 22:00 hod.

Pátak a sobota  |  11:00 - 23:00 hod.

Neděle  |  11:00 - 21:00 hod.

 

*) pro hnidopichy: "Domácím" pivem označujeme pivo, které vaříme tady, doma, v Galantu. Nevaříme ho z polotovarů, vaříme ho samozřejmě ze základních surovin, takže o klamání spotřebitele se dle vyhl. 417/2016 Sb. nejedná. Chmel tu sice nepěstujeme, ale to dá snad i euro-rozum. No pro jistotu to sem stejně píšu. Podobně i "lokální" vína; snad moc nezlobíme, když moravská vína na Moravě nazýváme "lokálními". ;-)

Tento web využívá soubory cookies.