Poloha

Jak se k nám dostanete?

Od Brna

Pojedete směr Mikulov, Vídeň po silnici č. E461. Po příjezdu do Mikulova jeďte stále po této silnici (28.října) cca 1 km až ke druhému kruhovému objezdu, kde po levé straně uvidíte supermarket BILLA. Před supermarketem odbočte vlevo do ulice Republikánské obrany.

Po 200m jeďte stále po hlavní silnici (uděláte takové esíčko doprava a hned opět doleva a vjedete do ulice Piaristů). Po cca 300 metrech na křižovatce stále rovně do kopce.

Po 150 metrech jste u náměstí a pojedete STÁLE PO HLAVNÍ SILNICI (vpravo). Po 200 metrech se dáte vlevo (jinam to nejde) do ulice Koněvova a po 200m přijde rozdvojení.

Jeďte vlevo do ulice Česká *) a po 100 metrech uvidíte po pravé straně náš hotel. Zde již můžete zaparkovat. Vstup je za rohem z ulice Mlýnská, kde je také možnost parkování a i vjezd na parkoviště pro ubytované hosty.

*) Od 1.6. do 5.9.2019 v rekonstrukci. Objížďka.

Od Vídně 

Přijedete do Mikulova po silnici E461. Krátce po vjezdu do Mikulova po pravé straně uvidíte supermarket BILLA. Hned za supermarketem odbočte vpravo do ulice Republikánské obrany.

Po 200m jeďte stále po hlavní silnici (uděláte takové esíčko doprava a hned opět doleva a vjedete do ulice Piaristů). Po cca 300 metrech na křižovatce stále rovně do kopce. Po 150 metrech jste u náměstí a pojedete STÁLE PO HLAVNÍ SILNICI (vpravo).

Po 200 metrech se dáte vlevo (jinam to nejde) do ulice Koněvova a po 200m přijde rozdvojení.

Jeďte vlevo do ulice Česká *) a po 100 metrech uvidíte po pravé straně náš hotel. Zde již můžete zaparkovat. Vstup je za rohem z ulice Mlýnská, kde je také možnost parkování a i vjezd na parkoviště pro ubytované hosty.

*) Od 1.6. do 5.9.2019 v rekonstrukci. Objížďka.

Od Bratislavy

Přijíždíte po silnici č. 40 od Valtic nebo Lednice kaštanovou alejí. Na konci aleje těsně před vjezdem do Mikulova odbočte doprava do ulice Valtická. Po 800m otočte doprava do ulice Koněvova. Po 350 m jeďte vlevo do ulice Česká *) a po 100 metrech uvidíte po pravé straně náš hotel. 

Zde již můžete zaparkovat. Vstup je za rohem z ulice Mlýnská, kde je také možnost parkování a i vjezd na parkoviště pro ubytované hosty.

*) Od 1.6. do 5.9.2019 v rekonstrukci. Objížďka.

Od Bulhar a Milovic

Do Mikulova přijíždíte po silnici č.421 z kopce ulicí Bezručova.

V dolíku – na první větší křižovatce s ulicí Pavlovská a Dukelská se dejte vlevo do ulice Pavlovská. Jeďte stále mírně z kopce (cca 400m) a těsně před prvním malým a krátkým stoupáním odbočte vlevo do ulice Wolkerova.

Pak po 100m vpravo do ulice Mlýnská. Po 150m jste u vstupu do hotelu. Zde již můžete zaparkovat. Parkoviště pro ubytované hosty je v areálu hotelu.

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Hotel GALANT Mikulov
Hotel GALANT Mikulov:

 ubytování přímo v srdci Mikulova, pár kroků od historického centra města
 prostorné pokoje s konceptem pro zdravý a pohodlný spánek
 vyhlášené snídaně, solidní gastronomie, pivo Galant z vlastního pivovaru a víno z místních vinařství
 vinný sklípek s kapacitou až 200 osob
 konferenční prostory s celkovou kapacitou až 900 osob
 relaxace v hotelovém wellness, střešní vířivka a bazén s kouzelným výhledem na dominanty Mikulova, široký výběr wellness procedur
 wi-fi připojení k internetu po celém hotelu zdarma
 možnost ubytování s domácím mazlíčkem (za poplatek 300,- Kč)
 dostatečná kapacita parkování
 přátelský a ochotný personál 

 

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Rezervace balíčků
Tento web využívá soubory cookies.