Rituály Art of Spa

Jedinečná hodinu a půl trvající intenzivní procedura začíná celotělovým peelingem, následuje celotělová masáž a závěrečný zábal. Rituál je blahodárný pro uvolnění svalů i na zvláčnění, hydrataci a regeneraci vaší pokožky. Vybrané kombinace aplikovaných látek působí na organismus během masáže nejen svojů vůní, ale také biologickou aktivitou. 

Vaše pokožka se bude cítit jako v sedmém nebi.

 

 

 

Zen rituál

90 min = 1450,-

ZEN rituál se opírá o ověřené postupy a aktivní látky dálné východní – japonské a čínské medicíny. Aktivní látky: organický – zelený čaj antioxidant chránící pokožku před volnými radikály), rýžové mléko (bohatý zdroj vitamínů A a E povzbuzující regeneraci kožních buněk), kakaové máslo (dodává živiny chránící pokožku před stárnutím a nepříznivými faktory vnějšího prostředí), extrakt černého bezu (čistí a zjemňuje pokožku).

Rezervovat online

 

 

Rituál královny Kleopatry

90 min. = 1450,-

Egyptští panovníci věděli, jak se udržet mladí a svěží. I Kleopatra pečovala o své královské tělo pravidelnou koupelí v mléce a medu. Aktivní látky: hnědý třtinový cukr (odstraňuje odumřelé kožní buňky), „zlatý“ jojobový olej (předchází ztrátě vlhkosti, zjemňuje pokožku), mateří kašička (biostimulátor regenerace pokožky a imunitního systému), kokosová voda (bohatá na bílkoviny, aminokyseliny, enyzymy, intenzivně hydratuje a podporuje zdravý růst buněk pokožky), kokosový olej (zvláčňuje, zjemňuje a vyhlazuje pokožku) a bambucké máslo. Rituál je doporučován na suchou i mastnou pleť a je vhodný i pro rozmazlování těhotných žen.

Rezervovat online

 

 

Hroznový Anti-age rituál

90 min. = 1450,-

Už Egypťané před tisíci lety poznali, že hrozny i víno skrývají překvapivě silné látky pro uchování „věčného mládí“. Aktivní látky: extrakt z hroznů (zdroj přírodních antioxidantů zvlhčujících a regenerujících pokožku), hroznový olej (bohatý zdroj vitamínů stimuluje přirozené funkce pokožky), algináty (přírodní polysacharidy pro intenzivní zvlhčení a detoxikaci), bílá hlína (čistí pokožku, odstraňuje a vyplavuje nečistoty), červená hlína (extrémně bohatá na minerály), extrakt z pupečníku asijského (pro zpevnění a vyhlazení pokožky)

Rezervovat online
 
Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Hotel GALANT Mikulov
Hotel GALANT Mikulov:

 ubytování přímo v srdci Mikulova, pár kroků od historického centra města
 prostorné pokoje s konceptem pro zdravý a pohodlný spánek
 vyhlášené snídaně, solidní gastronomie, pivo Galant z vlastního pivovaru a víno z místních vinařství
 vinný sklípek s kapacitou až 200 osob
 konferenční prostory s celkovou kapacitou až 900 osob
 relaxace v hotelovém wellness, střešní vířivka a bazén s kouzelným výhledem na dominanty Mikulova, široký výběr wellness procedur
 wi-fi připojení k internetu po celém hotelu zdarma
 možnost ubytování s domácím mazlíčkem (za poplatek 300 Kč)
 dostatečná kapacita parkování
 přátelský a ochotný personál 

 

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Rezervace balíčků
Tento web využívá soubory cookies.