Saunový svět

Prohřejte se a zvyšte svou obranyschopnost v infra saune, v suchých i parních saunách doplněných ochlazovacími a zážitkovými sprchami i ledovou jeskyní.

Podívejte se na naše výhodné speciální balíčky, ve kterých jsou vstupy do saun již zahrnuty: speciální balíčky.

 


Suchá sauna

Pobyt v suché sauně je poměrně zatěžující na organismus, do suché sauny by proto měli vstupovat pouze zdraví lidé. Teplota se zde pohybuje mezi 100 až 110 stupni Celsia a vlhkost je minimální. Je výborná na regeneraci, celkový fyzický i psychický odpočinek. Prudkým zahříváním a následným ochlazováním se rozšiřují a zužují cévy, díky čemuž jsou pružnější.

CENÍK A PROVOZNÍ DOBA

 

Parní sauna

Teplota v parní saune má nejvíce 60° Celsia, vlhkost vzduchu je 80 procent a více. Představuje nižší zátěž na organismus, proto je vhodná i pro lidi s některými zdravotními problémy, kteří do klasické sauny nemohou. Působení páry vám pročistí pokožku a odstraní toxiny z těla. Vdechování páry zvlhčuje dýchací cesty, uvolňuje svalstvo pohybového aparátu, posiluje imunitní systém.

CENÍK A PROVOZNÍ DOBA

 

 

Infrasauna

15 min. = 100,-  (1 osoba)

Jde o specifický druh saunování, který se poslední dobou stává čím dál více oblíbeným. Jako zdroj tepla nejsou v infrakabinách používána kamna, ale infrazářiče. V infrasaunách vdechujete vzduch o teplotě maximálně 60 stupňů a vlhkost vzduchu se pohybuje mezi 30 až 50%, což nijak nezatěžuje organismus. Pocení je intenzivnější neboť infračervené záření proniká hluboko do tkání. Z toho důvodu není třeba opakovat cyklus prohřátí a zchlazení jako v sauně finské. Infrasauny jsou vhodné především pro sportovce, mohou je však využívat i všichni, kterým může pomáhat při chřipce a nachlazení, celulitidě, odbourávání kalorií a tedy snižování tělesné hmotnosti, revmatických potížích a řadě dalších zdravotních problémů.

 

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Hotel GALANT Mikulov
Hotel GALANT Mikulov:

 ubytování přímo v srdci Mikulova, pár kroků od historického centra města
 prostorné pokoje s konceptem pro zdravý a pohodlný spánek
 vyhlášené snídaně, solidní gastronomie, pivo Galant z vlastního pivovaru a víno z místních vinařství
 vinný sklípek s kapacitou až 200 osob
 konferenční prostory s celkovou kapacitou až 900 osob
 relaxace v hotelovém wellness, střešní vířivka a bazén s kouzelným výhledem na dominanty Mikulova, široký výběr wellness procedur
 wi-fi připojení k internetu po celém hotelu zdarma
 možnost ubytování s domácím mazlíčkem (za poplatek 300 Kč)
 dostatečná kapacita parkování
 přátelský a ochotný personál 

 

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Rezervace balíčků
Tento web využívá soubory cookies.