Spa wellness Hotel Galant Mikulov

Zapomeňte na starosti všedních dnů a přijďte si odpočinout do našeho wellness se střešním bazénem, dvěma druhy saun a mnoha procedurami. Přejete si zarezervovat masáž pro Vaše ztuhlé svaly? Zkrášlovací procedury jako kosmetiku nebo laserové ošetření? Potřebujete manikúru nebo pedikúru?

Kompletní nabídku našich služeb najdete zde.

Nabídka wellness

Veškerá nabídka našeho wellness je k dispozici jak hotelovým hostům tak samozřejmě i neubytovaným osobám. Rezervují se pouze procedury, vstup do wellness (bazén, sauny, vířivky) probíhá v provozní době bez předchozí rezervace. 

Jak je uvedeno výše, pro neubytované hosty je wellness centrum přístupné. Omezení může nastat o víkendu - v pátek odpoledne, v sobotu a v neděli dopoledne mají přednost hoteloví hosté. Je tedy možné, že ve frekventovaných termínech může být wellness pro neubytované nedostupné.

Vybrané procedury si můžete následně hned rezervovat. Vřele to doporučujeme. Klikněte na odkaz "REZERVOVAT ONLINE", naleznete zde jak naši aktuální nabídku, tak volné termíny vč. časů a rezervaci si uděláte z pohodlí domova. Po rezervaci Vám přijde automatické potvrzení. Všechny volné časy jsou tzv. real time, nemusíte si tedy již ověřovat dostupnost.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se nám ozvat na telefonu +420 723 685 137 nebo na e-mailu spa@galant.cz.

REZERVOVAT ONLINE

Přátelé, vzhledem k opatřeními kolem coviďáka fungujeme trochu v omezeném provozu! Více informací a platná proticovidová opatření naleznete [zde].

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Užijte si krásné chvíle v Hotelu Galant v Mikulově
Hotel GALANT Mikulov
Hotel GALANT Mikulov:

 ubytování přímo v srdci Mikulova, pár kroků od historického centra města
 prostorné pokoje s konceptem pro zdravý a pohodlný spánek
 vyhlášené snídaně, solidní gastronomie, pivo Galant z vlastního pivovaru a víno z místních vinařství
 vinný sklípek s kapacitou až 200 osob
 konferenční prostory s celkovou kapacitou až 900 osob
 relaxace v hotelovém wellness, střešní vířivka a bazén s kouzelným výhledem na dominanty Mikulova, široký výběr wellness procedur
 wi-fi připojení k internetu po celém hotelu zdarma
 možnost ubytování s domácím mazlíčkem (za poplatek 300 Kč)
 dostatečná kapacita parkování
 přátelský a ochotný personál 

 

Rezervujte si ubytování na našem webu a získejte tu nejlepší cenu

Rezervace balíčků
Tento web využívá soubory cookies.